Tata İzmir Tata Yetkili Servisi Ulaş Otomotiv Emre Cankurtaran

Yetkili teknik servisler araçlarınızı daha verimli kullanmak için gerekli desteği sağlayan firmalardır. Yetkili teknik servislere yaptırılmayan bakım ve onarımlar nedeniyle aracınız garanti dışı kalabilir. Bu nedenle aldığınız tüm araçların ilk garanti süresi bitene kadar bakım ve onarımlarını mutlaka yetkili teknik servislere yaptırmalısınız. Ayrıca benzinli aracınızda otogaz – lpg dönüşümü yaptırmayı düşünüyorsanız yapacağınız bu tarz kalıcı değişikliklerin  aracınızı garanti dışı bırakıp bırakmayacağını size en yakın Tata yetkili teknik servisine sorarak öğrenebilirsiniz.  İzmir  bölgesinde Tata yetkili teknik servisi olarak hizmet vermekte olan Ulaş Otomotiv firmasına ait telefon ve adres gibi iletişim bilgilerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Aracınızı daha uzun süreli, yedek parça sıkıntısı çekmeden ve garantili bir şekilde kullanmak için lütfen Tata marka aracınıza ait tüm bakım ve onarım işlemlerini size en yakın Tata yetkili teknik servisine yaptırınız.

Tata Tata Yetkili Teknik Servisi, Ulaş Otomotiv Oto Emre Cankurtaran

Adres : Akçay cad. No:11 – Gaziemir İzmir

Telefon: (232) 265 51 51

Faks: (232) 265 57 77

E Posta: ulasservis@tata.com.tr

13 views

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Teknik Servis Arama
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler