KVK ANTALYA Yetkili Teknik Servis Bilgileri

Yetkili teknik servisler ürünlerinizi daha verimli kullanmak için gerekli desteği sağlayan firmalardır. Yetkili teknik servislere yaptırılmayan kurulumlar nedeniyle ürününüz garanti dışı kalabilir. Bu nedenle aldığınız tüm ürünlerin ilk kurulumlarını mutlaka yetkili teknik servislere yaptırmalısınız. Ayrıca zaman içerisinde ürünlerinizde meydana gelebilecek arıza, bakım ve onarım gibi işlerinizi yetkili servislere yaptırmanız, ürün garantisinin devam etmesi için gereklidir. Antalya bölgesinde Apple,Blackberry, HTC, Huawei, Asus, Nokia, Samsung, Sony, ZTE, Viewsonic, Tom Tom, Turkcell  gibi markalara yetkili teknik servisi olarak hizmet vermekte olan KVK firmasına ait telefon ve adres bilgilerini sayfamızdan bulabilirsiniz.

KVK garantili ürünlerinizi daha uzun süreli, yedek parça sıkıntısı çekmeden ve garantili bir şekilde kullanmak için lütfen bisikletinize ait tüm işlemlerinizi size en yakın yetkili teknik serviste yaptırınız.

KVK Yetkili Servisi, Antalya

Adres : Kızılsaray Mah. Yener Ulusoy Bulvarı Talay Apt. No: 17,

Tel: 0 850 222 1 585

 Faks: 0 242 243 28 82

24 views

Bu yazı için arama terimleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Teknik Servis Arama
Sponsorlu Bağlantılar
Kategoriler